Český svaz plaveckých sportů

Plavání

Delegace časomíry, vrchních rozhodčích, startérů, delegátů na 1.půlrok 2018 pro soutěže řízené VSP ČSPS.

datum akce místo VR 1, VR 2 starter 1, starter 2 časomíra Výsledky delegát
30.-31.3. MČR družstev - finále
Ostrava Imryšek, Nowaková Hansgut, Kindl Procházka Axman Perna
28.-29.4. VC Ostravy- 1. kolo ČP Ostrava Imryšek, Štefl Kaluža, Kindl Procházka Axman Adamec
5.-6.5. Multiutkání ml. juniorů M4U
Plzeň Imryšek Stráník
Kolesár Adamec
25.-27.5. VC Pardubic- 2. kolo ČP Pardubice Kočovský, Štefl Hansgut, Kindl
Bažil Axman Adamec
16.-17.6. Mem. Z. Vaněčka - 3.kolo ČP Ústí n/L
Imryšek, Hansgut Stráník Bažil Adamec Thiel
23.-24.6. Letní pohár ČR 11 - Čehy Kladno Kočovský, Balabánová místní   Cirnfus  
23.-24.6. Letní pohár ČR 11 - Morava Prostějov Imryšek, Vysloužil
Sukup   Adamec  
23.-24.6. Letní pohár ČR 10 - Čechy Ml. Boleslav Hansgut, Morávková místní   Novák  
23.-24.6. Letní pohár ČR 10 - Morava Nový Jičín
Nowaková, místní
Kaluža   Michalík  
30.6.-1.7. Letní mistrovství ČR 12.l. žactva Kopřivnice Hansgut, Štefl Kaluža, Sukup
Himr Axman  
30.6.-1.7. Letní mistrovství ČR 13.l. žactva Plzeň Imryšek, Babuška
Kindl Procházka Adamec
30.6.-1.7. Letní mistrovství ČR 14.l. žactva Č. Budějovice Kočovský, Špok
Stráník Kolesár Michalík
12.-15.7.
Letní mistrovství ČR 2018
Praha
Imryšek, Hansgut,
Nowaková,Štefl,
Srb V.
Kindl, Stráník,
Kaluža
Bažil
Axman
Michalík
Adamec
csenfrdeelhuitplrues

IS CSPS
   Vysledky

ARENA 2016
 
FINA logo
 
len logo
CUS logo
logo COV 100
doping
Victoria 
Olymp
 
MyrthaPools maly
  
Coach cervena maly
 
FlashSport logo
 
 logo projekt antidoping

  
 
 
QR ČSPS

           

Copyright ČSPS © 2022 All Rights Reserved. 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web pouze nezbytně nutné soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Beru na vědomí cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk